رسانه ها باید عاملی برای هم افزایی و همبستگی اجتماعی باشندبه گزارش ایرنا، وحید مقدم سلیمی روز یکشنبه به مناسبت روز خبرنگار با حضور در دفتر جمعی از رسانه های استان قزوین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی و تبریک روز خبرنگار، اتحاد و تعامل خبرنگاران با یکدیگر را عاملی برای بالندگی و پیشرفت رسانه ها دانست و افزود: در هر حوزه اصلی ترین موضوعی که باید مورد توجه قرار گیرد، همبستگی ، هم اندیشی،تعامل و اتحاد است چرا که اختلاف عامل انفعال است و گرفتار شدن در چنین وضعیتی، دستاوردی جز ضعف و بروز مشکلات ندارد.
وی در ادامه با اشاره سابقه خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان قدیمی ترین خبرگزاری کشور، اضافه کرد: خبرگزاری ایرنا در سال 1313 تاسیس شد و اکنون با مراکز و دفاتر داخلی و خارجی خود اخبار ایران و جهان را به نحو مطلوب پوشش می دهد.
مقدم سلیمی با بیان اینکه این خبرگزاری در دولت های مختلف با افت و خیزهایی مواجه بوده است، ادامه داد: ایرنا با داشتن بدنه کارشناسی خبره، سابقه ارزشمندی در حوزه اطلاع رسانی و بررسی های خبری دارد و در استانها امهات اخبار را با شعار سرعت، دقت و صحت پوشش می دهد.
وی، اطلاع رسانی صحیح و دقیق را از شاخص های کاری ایرنا عنوان کرد و گفت: این رسانه رسمی با تکیه برنیروی انسانی کارآمد، حرفه ای، متعهد و با توانمندی بالا، همواره در اطلاع رسانی پیشگام بوده است.
مقدم سلیمی، ایرنا را یکی از بازوهای رسانه ای نظام جمهوری اسلامی برای رسیدن به اهداف مقدس آن خواند و در پایان افزود: دغدغه های مقام معظم رهبری و دولت خدمت رسان به خصوص در ارتباط با مسائل فرهنگی و اجتماعی به عنوان یک اصل، همواره مدنظر این رسانه مردمی است.
رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) استان قزوین به همراه جمعی از همکاران خود از هفته نامه تابان و خبرگزاری های فارس و مهر بازدید کرد.
7389*3013
خبرنگار نسرین رحیمی**انتشار دهنده: رضا اولادیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید