خبرنگاران زمینه ساز هدایت فکری مردم، جامعه و مسئولان هستندبه گزارش ایرنا، عبدالقدیر کریمی شامگاه یکشنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان با گرامیداشت یاد محمود صارمی خبرنگار شهید خبرگزاری جمهوری اسلامی و تبریک روز خبرنگار افزود: خبرنگاران بهترین حلقه ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند و می توانند با بیان کاستی های جامعه و انتظارات مردم، یاری رسان مسئولان برای ارائه خدمات بهتر به مردم باشند.
وی با دعوت ار خبرنگاران به رعایت انصاف و امانت،گفت: خبرنگاران در کنار بیان واقعیت های جامعه و کاستی های احتمالی، بایستی خدمات ارائه شده از سوی نظام به مردم را نیز به درستی منعکس کنند.
معاون استاندار گلستان با بیان اینکه انعکاس خدمات ارائه شده به مردم نباید تحت الشعاع برخی از مسائل قرار گیرد، خاطرنشان کرد: انعکاس خدمات نظام به مردم باعث ایجاد روحیه امید و دلگرمی آنان به نظام اسلامی می شود که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب نیز است.
کریمی خبرنگاران را به رعایت حریم شخصی، آبروی افراد و رعایت اخلاق فراخواند و با اشاره به اتحاد، وحدت و همدلی اقدام و پیروان مذاهب گوناگون در شهرستان گنبدکاووس گفت: از خبرنگاران انتظار داریم که در راستای تحکیم وحدت و همدلی موجود بین اقوام و پیروان مذاهب فعالیت کنند.
در این نشست که به مناسبت هفدهم مرداد روز خبرنگار برگزار شد، چند تن از خبرنگاران نیز با بیان مسائل و مشکلات حوزه کاری خود، خواستار همکاری بیشتر مسئولان شدند.
در پایان این نشست با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از خبرنگاران تقدیر شد.
1860
انتشار دهنده: تاج محمد شیریانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید