حسام نواب صفوی وکیل «پیشونی سفید» شدبه گزارش روز یکشنبه ایرنا از روبط عمومی «آهوی پیشونی سفید ٢»، فیلمبرداری این پروژه سینمای در حالی به نیمه راه رسیده که حسام نواب صفوی با سابقه سال‌ها فعالیت در شغل وکالت علاوه بر بازیگری، این بار در نقش «ببرِ وکیل مدافع» جلوی دوربین فرشاد خالقی به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی سیدجواد هاشمی رفته است.
حسام نواب صفوی در این فیلم سینمایی با گریم و لباسی متفاوت و جذاب ایفاگر نقش وکیل مدافعِ پیشونی طلا (مادر آهوی پیشونی سفید) شده است.
طراحی گریم نواب صفوی و دیگر بازیگران این اثر سینمایی موزیکال در ژانر کودک و نوجوان را شهرام خلج و طراحی لباس آن را سحر گوران برعهده ‌دارند.
در خلاصه‌ داستان فیلم سینمایی «آهوی پیشونی سفید2» آمده است: «اختاپوس» از درون یک غار، امورات قلعه را فرمانروایی می‌کند، او برای به دام انداختن آهوها و نوشیدن عصاره تن آنها «بل بله» را به خدمت گرفته اما آهوها با نقشه‌ «پیشونی‌ سفید» از قلعه فرار می‌کنند. از سوی دیگر مادر «آهوی پیشونی‌ سفید» برگشته تا آهو را از «سالار» یعنی پدر خوانده‌اش پس بگیرد و «پیشونی‌سفید» به دلیل رنجش از سالار، می‌خواهد به پیش مادرش بازگردد اما… .
محمدرضا شریفی‌نیا، لیلا اوتادی، پژمان بازغی، ترلان پروانه، امیرغفارمنش، هومن حاجی‌عبدالهی، ارسلان قاسمی، سیدجواد هاشمی، امیر سهیلی، امیررضا احمدی، ابراهیم شفیعی، داریوش پیرو، یوسف طاهریان، فرزانه زهره‌وند، رکسانا وطن‌خواه و ساناز نادری در «آهوی پیشونی سفید2» ایفای نقش می کنند.
«آهوی پیشونی سفید2» بخش دوم فیلمی با عنوان «اختاپوس، آهوی پیشونی سفید» است که چند سال پیش اکران شد.
در بخش نخست این فیلم سینمایی، امین حیایی، گوهر خیراندیش، نیلوفر خوش خلق، نادر سلیمانی در کنار محمدرضا شریفی‌نیا، ترلان پروانه، امیرغفارمنش، هومن حاجی‌عبدالهی و سیدجواد هاشمی ایفای نقش می کردند.
فراهنگ ** 9246 ** دریافت: علیرضا مرادی * انتشار: امید غیاثوندانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید