تجلیل مسئولان و خبرنگاران قائمشهری از خبرنگار پیشکسوتبه گزارش خبرنگار ایرنا ، مراسم تجلیل از این پیشکسوت عرصه رسانه در سالن شهرداری قائمشهر برگزار شد.
ناساری از سال 55 کار خبرنگاری را آغاز کرد و در این سال ها به عنوان خبرنگار ورزشی برای روزنامه دنیای ورزش ، ابرار ورزشی ، کیهان ورزشی و دنیای ورزش عکس و خبر تهیه کرد.
وی که اکنون 72 سال سن دارد ، همچنان دست به قلم و دوربین است و در تمامی برنامه های خبری شهرستان شرکت می کند.
یکی از خبرنگاران پیشکسوت عرصه فوتبال قائمشهر در این مراسم گفت : بیش از 60 سال است که از شهرام (عباس) ناساری شناخت دارم زیرا ما با هم فوتبال را آغاز کرده ایم و ایشان علاوه بر حرفه خبرنگاری یکی از بهترین فوتبالیست های این شهر بوده است .
رحیم دست نشان با بیان اینکه ناساری برای بیشتر روزنامه های ورزشی کشور خبر و عکس تهیه کرده است ، افزود : شهرام قلمش را بر پایه حق گویی به کار می گیرد و هیچگاه در نوشتارش ناجوانمردی ندیده ام .
یکی دیگر از خبرنگاران حاضر در این نشست هم از خبرنگاران ورزشی نویس به عنوان خبرنگاران مظلوم یاد کرد و گفت که ورزشی نویسان افرادی مظلوم هستند زیرا سکان داران فرهنگی به درستی نمی دانند که جایگاه ورزشی نویسان کجاست .
شعبان وفایی نژاد با بیان اینکه یکی از فاکتورهای اصلی فرهنگ قهرمانی ، اصحاب رسانه است ، افزود : برای فاکتورهای قهرمانی نیازمند استعداد ، مربی ، امکانات و خبرنگاری است .
وی با بیان اینکه حدود 40 سال با ناساری در حوزه ورزش قلم زده ام ، گفت : به نظرم ایشان کسی است بر اصل شایسته سالاری و براساس حق و حق گویی قلم زده است .
خبرنگار : مونا معینی کوچکسرائی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7334/1654انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید