امام جمعه موقت اهواز: خون شهدا مسئولیت ما را نسبت به دفاع از ارزش های انقلاب سنگین تر می کندبه گزارش ایرنا حجت الاسلام سید ابوالحسن حسن زاده شامگاه دوشنبه در آیین وداع با پیکر مطهر سرتیپ دوم شهید جان محمد علیپور شهید مدافع حرم و شهید محمد جواد علی بهار از شهدای تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس اظهار کرد: امروز عزت، امنیت و سربلندی کشورمان را مدیون خون پاک شهدایی هستیم که کیلومترها به دور از مرزها در راه مبارزه با دشمنان تکفیری جان خود را نثار می کنند.
وی افزود: اکنون دوعامل اصلی پیروزی گروه های مقاومت در سوریه و عراق است که یکی فتوای آیت الله سیستانی در خصوص مقابله با گروه های تکفیری بوده و دیگری کمک های دلاور مردان ایران است چرا که اگر این حمایت ها نبود اکنون بغداد در اشغال داعش بود.
امام جمعه موقت اهواز ادامه داد: اگرچه در راه این موفقیت و پیروزی خون های پاک شهیدان ما بر زمین ریخت اما رشادت های این بزرگمردان در نابودی داعش و پاکسازی این گروه های تکفیری از منطقه در تاریخ ماندگار خواهد شد.
وی بیان کرد: اکنون این دو شهید والا مقام یکی در دفاع مقدس و دیگری در سوریه دین خود را به اسلام ادا کردند و از این به بعد وظیفه ما است که بر سر عهد و پیمان خود با شهدا و امام(ره) بمانیم.
حجت الاسلام حسن زاده تصریح کرد: خانواده شهدا سختی و مشقت فراوانی را تحمل می کنند اما با این وجود افتخار می کنند به این شهیدان والا مقام را در راه دفاع از ارزش های انقلاب و دفاع از حرم اهل بیت تقدیم کرده اند و این نشان دهنده جایگاه بالای این خانواده های گرانقدر است.
آیین استقبال و وداع با سردار شهید مدافع حرم جان محمد علی پور و شهید محمدجواد علی بهار شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس عصر دوشنبه باحضور جمعی از مسئولان و مردم ولایتمدار اهواز برگزار شد.
پیکرمطهر سردار شهید علیپور برای تشییع به شهرستان اندیمشک و پیکر مطهر شهید علی بهار برای تشییع به دزفول منتقل شد.
7152/6064
خبرنگار: محمدرضاخبازان** انتشار دهنده: محسن بهاروندانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید