افتتاح سی و سومین آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد در لارستانرئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان لارستان در حاشیه افتتاح این آموزشگاه، در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت:
با احتساب این آموزشگاه در حال حاضر33 آموزشگاه آزاد در این شهرستان فعال است که از این تعداد٢٠ آموزشگاه متعلق به بانوان است.
قدرت الله یادگارفرد افزود: سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور، عهده دار آموزش جوانان، کارجویان غیر ماهر، باز آموزی و ارتقای مهارت کارگران، تامین و تربیت نیروی انسانی ماهر و ارتقای فرهنگ فنی و کار آفرینی است.
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان لارستان بیان کرد: این مرکز نیز تلاش می کند که بخش خصوصی را به سرمایه گذاری در امر آموزش مهارت های فنی و حرفه ای در حوزه های مختلف تشویق و ترغیب کند.
مسئول کارگاه و آموزشگاه شیرینی پزی نعیمه اوز نیز گفت: علاوه بر فعالیت در زمینه آموزش قنادی و آشپزی حرفه ای محلی، ایرانی و بین المللی در زمینه مشاوره برای راه اندازی و تجهیز کارگاه ها، مغازه ها و آشپزی مطابق استاندارد بین المللی نیز فعالیت دارد.
نعیمه رحیمی زاد بیان کرد: حوزه فعالیت این آموزشگاه نوبنیاد در زمینه آموزش مهارت های شیرینی پزی درجه یک و ٢، نان حجیم و نیمه حجیم، انواع دسر شیرینی بدون فر و خشک است.
بخش اوز در 40 کیلومتری شمال غرب لار و 345 کیلومتری جنوب شرقی شیراز واقع شده است.
7371 /6118
خبرنگار: احمد خضری ** انتشار دهنده: پرویندخت پاردسویی شیرازیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید